Dodatki

W Mart’s Bags możesz dowolnie personalizować niemal każdy szczegół projektu. Od rodzajów kieszeni, uszu, dna, metek aż po sposoby pakowania. Możliwości na stworzenie praktycznej i oryginalnej torby jest wiele!

Uszy

Uszy stanowią nieodłączny element torby bawełnianej. Możesz dokonać w ich zakresie zmian takich jak:

  • Długość i szerokość
  • Wybrać kolor niezależnie od koloru torby
  • Jedno szerokie ucho zamiast dwóch
  • Ilość uszu – podwójne: krótkie i długie

 

Kieszeń

Dzięki kieszenią produkt zyskuje na funkcjonalności, jednak mogą one stanowić też element ozdobny. Spośród dostępnych opcji, które mogą zostać przyszyte na zewnątrz lub w środku wyróżniamy:

  • Klasyczną kieszeń
  • Kieszeń zamykaną na suwak
  • Podwójną kieszeń
  • Kolorową kieszeń

 

Metki

Metka jest ważnym detalem, dlatego stworzyliśmy szeroką ofertę metek tak aby mieć pewność, że każdy znajdzie tą idealnie pasującą do projektu. Spośród dostępnych opcji wyróżniamy metki: drukowane, żakardowe, drukowane na torbie, zrobione z ekoskóry, washpapa, bawełna tkana, taśma bawełniana, tkana z recyklingu PET, PCV oraz etykieta kartonowa.

Na materiałach takich jak taśma bawełniana lub innych materiałach z oferty metkę drukuje się sitem.

WYKOŃCZENIE TORBY BAWEŁNIANEJ

Żeby zyskać na pakowności torby bawełnianej można zdecydować się na opcję torby bawełnianej z dnem lub dodatkowym przeszyciem. Dodatkowo torba może posiadać zamkniecie w postaci zatrzasku lub zamka.

 

Możliwości na stworzenie oryginalnej i praktycznej torby jest nieskończenie wiele!

Metki

Żakardowa
Tkana z najwyższej jakości przędzy poliestrowej, cięta na gorąco z zarabianymi brzegami metka żakardowa charakteryzuje się wysoką trwałością. Oferujemy metki o szerokości od 5 mm do 200 mm. Każdy klient może wybrać sposobu konfekcjonowania metki oraz jej grubość. Metki żakardowe dostępne są od 500 sztuk.
Żakardowa
Eko metka
Oferujemy szeroki wybór metek ekologicznych, które podkreślą styl każdego bawełnianego produktu. Wśród Eko metek znajdują się: ekoskóra, washpapa, taśma bawełniana, metki z recyklingu oraz metki bawełniane.


Eko metka
wszywka drukowana
Wszywka drukowana wykonana jest z materiałów takich jak: satyna, nylon i poliester. Nadruk na wszywce można wykonać w wielu kolorach. Metka drukowana często używana jest w trakcie druku długich serii estetycznych wszywek firmowych.

wszywka drukowana

Kieszeń

Kieszeń na zewnątrz
Kiszeń to dodatkowa możliwość personalizacji produktów bawełnianych. Produkt szyty na zamówienie może zawierać jedną z dwóch opcji, a mianowicie kieszeń doszyta w środku lub na zewnątrz. Kieszeń może być w tym samym lub innym kolorze niż torba bawełniana czy woreczek. Ponadto kieszeń może być zapinana na suwak, zatrzask lub rzep.

Kieszeń na zewnątrz
Kieszeń w środku
Kieszeń doszyta w środku produktu idealnie sprawdza się w przypadku toreb i workoplecaków. Klienci wykorzystują taką opcję do schowania telefonu, kart czy kluczy. Torba z kieszenią jest jeszcze bardziej praktyczna. Każda kieszeń może być dodatkowo zapinana na suwak, zatrzask lub rzep. Kieszeń może być wykonana z tego samego bądź innego materiału i koloru niż produkt.
Kieszeń w środku
Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuję