Dodatki

Ile razy kupiłeś produkty z myślą, że gdybyś tylko mógł, to byś je przerobił? W naszym sklepie nie musisz się o to martwić, ponieważ możesz dowolnie personalizować dodatki według swojego upodobania. Od rodzajów kieszeni, uszu, dna, metek aż po sposoby pakowania. Możliwości na stworzenie praktycznej i oryginalnej torby jest wiele!

Do każdego modelu torby oferujemy szeroki zakres dodatków, by jak najlepiej dopasować produkt do indywidualnych potrzeb klienta. Możliwe jest dowolne personalizowanie rodzajów kieszeni, uszu, sposobów pakowania i innych dodatkowych funkcji. Kieszenie mogą znajdować się na zewnątrz lub wewnątrz torby. Mogą być również zapinane, podwójne lub kolorowe. Jeśli zależy ci na pakowności, do swojej torby możesz wybrać też dno. Oferujemy aż jedenaście rodzajów metek, które nie warto zapominać, bo mogą być one elementem promocyjnym torby!

Możliwości na stworzenie oryginalnej i praktycznej torby jest nieskończenie wiele!

Metki

Żakardowa
Tkana z najwyższej jakości przędzy poliestrowej, cięta na gorąco z zarabianymi brzegami metka żakardowa charakteryzuje się wysoką trwałością. Oferujemy metki o szerokości od 5 mm do 200 mm. Każdy klient może wybrać sposobu konfekcjonowania metki oraz jej grubość. Metki żakardowe dostępne są od 500 sztuk.
Żakardowa
Eko metka
Oferujemy szeroki wybór metek ekologicznych, które podkreślą styl każdego bawełnianego produktu. Wśród Eko metek znajdują się: ekoskóra, washpapa, taśma bawełniana, metki z recyklingu oraz metki bawełniane.


Eko metka
wszywka drukowana
Wszywka drukowana wykonana jest z materiałów takich jak: satyna, nylon i poliester. Nadruk na wszywce można wykonać w wielu kolorach. Metka drukowana często używana jest w trakcie druku długich serii estetycznych wszywek firmowych.

wszywka drukowana

Kieszeń

Kieszeń na zewnątrz
Kiszeń to dodatkowa możliwość personalizacji produktów bawełnianych. Produkt szyty na zamówienie może zawierać jedną z dwóch opcji, a mianowicie kieszeń doszyta w środku lub na zewnątrz. Kieszeń może być w tym samym lub innym kolorze niż torba bawełniana czy woreczek. Ponadto kieszeń może być zapinana na suwak, zatrzask lub rzep.

Kieszeń na zewnątrz
Kieszeń w środku
Kieszeń doszyta w środku produktu idealnie sprawdza się w przypadku toreb i workoplecaków. Klienci wykorzystują taką opcję do schowania telefonu, kart czy kluczy. Torba z kieszenią jest jeszcze bardziej praktyczna. Każda kieszeń może być dodatkowo zapinana na suwak, zatrzask lub rzep. Kieszeń może być wykonana z tego samego bądź innego materiału i koloru niż produkt.
Kieszeń w środku
Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuję