Fartuchy

Promuj swój biznes z fartuchem od Mart’s Bags! Tworzymy bawełniane uniwersalne fartuchy na zamówienie. Fartuch występuje w dwóch rozmiarach: S (36 × 55 cm) oraz M (52 × 74 cm). Każdy fartuch ma regulowane paski.  Produkt można wykonać z jednego z trzech materiałów:

  • Surówka 150g
  • Drelich 280g
  • Panama 260g

Jak każdy produkt na zamówienie w Mart’s Bags fartuch ten ma możliwość personalizacjiDokonaj zmian w zakresie nadruku, koloru, rodzaju metki czy materiału i ciesz się produktem zaprojektowanym specjalnie dla Ciebie!

Realizacja zamówienia składającego się z personalizowanych produktów trwa zwykle 15/20 dni. Jeśli potrzebujesz swojego fartucha szybciej, nie czekaj i zamów już dziś któryś z gotowych produktów z naszego magazynu!

Oferujemy cztery metody znakowania fartucha. Każda z metod gwarantuje, że Twoja grafika będzie trwała i dobra jakościowo. Metoda wykonania nadruku dobierana jest odpowiednio do grafiki i preferencji klienta. Rodzaje znakowania produktów bawełnianych: SitodrukDTGTermotransfer oraz haft.

Filtry
Rodzaj
zaznacz produkty i wyślij zapytanie
wyślij zapytanie
TKZF Fartuch bawełniany
Dostępne rozmiary to S (36 × 55 cm) oraz M (52 × 74 cm).
Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuję