Fartuchy

Każdy z nas wie, że gotowanie może być rewelacyjnym doświadczeniem, ale wiąże się z bryzgającymi efektami szykowania posiłków, które mogą zniszczyć naszą ulubioną bluzkę. Dzięki bawełnianemu fartuchowi ochronisz swoje nawet najbardziej eleganckie, ubrania i będziesz mógł poczuć się niczym prawdziwy szef kuchni.

Z fartuchem od Mart’s Bags nie tylko ochronisz swoje ulubione ubrania ale również możesz promować swój biznes. Nadrukowanie dowolnej grafiki umożliwiają metody: sitodruk, DTG i transfer. Każdy fartuch ma regulowane paski. Występuje w dwóch rozmiarach: S (36 × 55 cm) oraz M (52 × 74 cm). Jak każdy produkt na zamówienie w Mart’s Bags fartuch ten ma możliwość personalizacji. Dokonaj zmian w zakresie nadruku, koloru, rodzaju metki czy materiału (surówka 150g, drelich 280g, panama 260g) i ciesz się produktem zaprojektowanym specjalnie dla Ciebie!

Zamówienie powinno liczyć 100 bądź więcej produktów aby zostało zrealizowane.

Jeśli chcesz skrócić czas oczekiwania wybierz jeden z naszych gotowych produktów: https://torby-katalog.pl/fartuchy-gotowe

Filtry
Rodzaj
zaznacz produkty i wyślij zapytanie
wyślij zapytanie
TKZF Fartuch bawełniany

Fartuch bawełniany to ekologiczne rozwiązane, które wykorzystywane jest w restauracjach, hotelach, barach, salonach kosmetycznych oraz podczas różnych eventów.

Dostępne rozmiary to S (36 × 55 cm) oraz M (52 × 74 cm).
Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuję