Torby bawełniane na butelki

Praktyczna i pomysłowa torba na butelki to akcesorium dla spragnionych perfekcyjnej organizacji na zakupach, w spiżarni i w kuchni. Wykonana z materiału torba, może być podzielona na kilka kieszeni, w których zmieści się odpowiednio 1, 2, 4 lub 6 litrowych butelek  z napojami, jogurtem, olejem, oliwą, mlekiem, wodą, alkoholem etc. Ułatwi to zakupy, jak również przechowywanie zakupionych napojów w szafce, spiżarni, czy garażu. Torba wyposażona została w dwa wytrzymałe uchwyty, a wymiary jej podstawy pasują do większości koszyków rowerowych.

Nasze ekologiczne torby na butelki są produkowane w Polsce, na zamówienie z 3 dostępnych materiałów: surówka 150g, drelich 280g, panama 260g. Każdy z materiałów dostępny jest w szerokiej gamie kolorów. Dostępne metody znakowania na tym produkcie to: sitodruk, transfer, haft. Na torbach wykonamy nadruk z dwóch stron, do 8 kolorów. Dodatkowo projekt nadruku jest drukowany od krawędzi do krawędzi dzięki możliwości druku przed uszyciem. Ponadto produkt można wzbogacić o dodatki: metka z logo, etykieta. Standardowo czas realizacji wynosi 15 dni roboczych od momentu potwierdzenia zamówienia i wizualizacji. Każdorazowo termin realizacji jest potwierdzany przez dział handlowy.

Wyślij zapytanie

TB1 Torba na jedną butelkę

Wymiar: 15x37 cm
Torba na jedną butelkę, bez dna, wykonana z bawełny 100% kolorowej lub naturalnej.

TB2 Torba na dwie butelki

Wymiar: 16x33x8 cm
Torba z przegródką zapobiegającą obtłuczeniu. Wykonana z bawełny 100% kolorowej lub naturalnej.

TB4 Torba na cztery butelki

Wymiar: 20x33x20 cm
Torba z przegródkami zapobiegającymi obtłuczeniu. Wykonana z bawełny 100% kolorowej lub naturalnej.

TB6 Torba na sześć butelek

Wymiar: 24x33x16 cm
Torba z przegródkami zapobiegającymi obtłuczeniu. Wykonana z bawełny 100% kolorowej lub naturalnej.

Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuję