TORBY BAWEŁNIANE PŁASKIE

Torby płaskie to najbardziej popularny kształt torby. Torby tego typu nie posiadają dna ani boków. Idealnie pasują na dokumenty, materiały konferencyjne lub drobne zakupy.

Torby produkujemy na zamówienie z 3 dostępnych materiałów: surówka 150g, drelich 280g, panama 260g. Każdy z materiałów dostępny jest w szerokiej gamie kolorów. Istnieje możliwość łączenia zarówno kolorów, jak i rodzajów materiałów dobierając je do potrzeb projektu lub kampanii np. kolorowe uszy. Na torbie wykonamy nadruk z dwóch stron, do 8 kolorów. Dodatkowo projekt nadruku może być wykonany od krawędzi do krawędzi dzięki możliwości druku przed uszyciem. Na gotowej torbie mamy ograniczenia technologiczne wielkości nadruku. Ponadto torbę można wzbogacić o dodatki: metka z logo, etykieta, kieszonka w środku na telefon i drobne przedmioty. Torby również mogą być zapakowane w torebki jednorazowe foliowe.
Standardowo czas realizacji wynosi 15 dni roboczych od momentu potwierdzenia zamówienia i wizualizacji. Każdorazowo termin realizacji jest potwierdzany przez dział handlowy.

 

TS Torba standardowa

Wymiar: 38x41 cm
Klasyczna, bardzo estetycznie wykonana torba, bez dna. Mieści format A4.

TM10 Torba z jednym uchem

Wymiar: 38x41 cm
Torba płaska z jednym uchem o szerokości 4 cm i długości 80 cm. Jest ono wszywane naprzeciwlegle do boków torby.

TM15 Torba płaska dwukolorowa

Wymiar: 38x41 cm
Standardowa torba płaska z możliwością zmiany koloru dna, lub kolorów przodu i tyłu torby.

Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuję