BAWEŁNIANE WORKI NA PLECY

Nasze ekologiczne worko plecaki są produkowane w Polsce, na zamówienie z 3 dostępnych materiałów: surówka 150g, drelich 280g, panama 260g. Każdy z materiałów dostępny jest w szerokiej gamie kolorów. Dostępne metody znakowania na tym produkcie to: sitodruk, transfer, haft. Na torbach wykonamy nadruk z dwóch stron, do 8 kolorów. Dodatkowo projekt nadruku może być drukowany od krawędzi do krawędzi dzięki możliwości druku przed uszyciem. Ponadto produkt można wzbogacić o dodatki: metka z logo, etykieta. Standardowo czas realizacji wynosi 15 dni roboczych od momentu potwierdzenia zamówienia i wizualizacji. Każdorazowo termin realizacji jest potwierdzany przez dział handlowy.

Proponujemy 4 modele worków do wyboru lub możliwość produkcji worka według indywidualnego projektu. Worek szyty jest na zamówienie, fakt ten sprawia że każdy worek jest unikatowy. To Ty decydujesz z jakiego materiału powstanie worek, jaki będzie kolor worka, sznurka do ściągania, oraz wiele dodatków.

Worek na plecy standard
Worek na plecy z dnem
Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuję