TKZTM01 TORBA PŁASKA Z DNEM

Torba materiałowa
Torba materiałowa zoom
Wypełnij kolejno formularz i wyślij do nas zapytanie. Odpowiemy jak najszybciej.
wyślij zapytanie

PŁASKA TORBA Z DNEM

Wymiary szerokość: 36 cm
wysokość: 41 cm
dno 10 cm
uszy 2.5 cm

 

Klasyczna torba materiałowa, która posiada poszerzane i zaprasowane dno, przez co projekt przyjmuje postać trapezu.

Ten model torby materiałowej zachowuje swój atrakcyjny wygląd w każdej sytuacji. Produkt zaprojektowany jest tak, aby sprawdzał się zarówno podczas działań marketingowych, jak i podczas codziennego korzystania.

Uszy:

Możesz wybrać, czy rączki torby mają być krótkie (2,5 × 33 cm) czy długie (2,5 × 63 cm). Uchwyty są dodatkowo wzmocnione szwem krzyżykowym.

Materiały:

Do wyboru jest aż 7 materiałów:

  • bawełna surówka 150g
  • bawełna drelich 240 -280 g
  • bawełna panama 260g
  • bawełna drelich opierany 320g
  • bawełna z recyklingu 150g
  • bawełna organiczna 150g
  • bawełna organiczna 220g

Paleta dostępnych kolorów jest naprawdę imponująca i różni się w zależności od wybranego materiału. Kolor rączek można wybrać niezależnie od koloru torby.

Nadruk:

Produkt świetnie sprawdzi się jako nośnik reklamy. Zdecyduj się na jeden z naszych nadruków: DTG, sitodruk lub termotransfer bądź na bardziej ekskluzywną opcję jaką jest haft.

Dodatki:

Idealnym sposobem na nadanie torbie niepowtarzalnego wyglądu jest personalizowanie dodatków takich jak zatrzask lub suwak oraz dodanie jednej z 5 dostępnych wariantów kieszeni.

Każdy dostępny model torby na zamówienie można dowolnie personalizować.

Zamówienia powinny liczyć 100 sztuk lub więcej.

Nasze produkty szyjemy w Polsce korzystając z materiałów 100% ekologicznych lub z bawełny z recyklingu. Posiadamy certyfikaty jakości produkcji Fairtrade, RCS, GOTS oraz OEKO – TEX.

 

Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuję