TKZTM13 TORBA PŁASKA Z DNEM MAŁA

Torba materiałowa 13
Torba materiałowa 13 zoom
Wypełnij kolejno formularz i wyślij do nas zapytanie. Odpowiemy jak najszybciej.
wyślij zapytanie

 TORBA BAWEŁNIANA MINI

Wymiary szerokość: 27 cm
wysokość: 30 cm
dno: 6 cm
uszy: 4 cm

Torba bawełniana TM13 to najmniejszy model torby, który dostępny jest w naszej ofercie. Każdą torbę można jednak personalizować do swoich potrzeb, zarówno wymiary jak i dodatki oraz nadruk.

Torba ma doszywane długie uszy o szerokości 4 cm oraz pomieści zeszyty w formacie A5. Ten model klienci najczęściej  wybierają jako nośnik reklamy podczas wydarzeń marketingowych. Dodatkowo, torba świetnie sprawdza się podczas trzymania różnego rodzaju butelek oraz dobrze zastąpi torebki typu listonoszki.

W zakresie materiałów klient może wybierać spośród 7 eko materiałów, z których każdy posiada inną paletę barw. Kolor rączek można wybrać niezależnie od koloru torby. Te materiały to:

  • bawełna surówka 150g
  • bawełna drelich 240 -280 g
  • bawełna panama 260g
  • bawełna drelich opierany 320g
  • bawełna z recyklingu 150g
  • bawełna organiczna 150g
  • bawełna organiczna 220g

Nadruk wykonywany jest metodą DTG, sitodruku lub termotransferu.

Dodatki można dowolnie personalizować. Do wyboru jest kilka rodzajów kieszeni, wiele wariantów metek, dodatkowe zapięcie w postaci zatrzasku bądź zamka w dowolnym kolorze.

Każdy dostępny model torby na zamówienie można dowolnie personalizować.

Zamówienia powinny liczyć 100 sztuk lub więcej.

Nasze produkty szyjemy w Polsce korzystając z materiałów 100% ekologicznych lub z bawełny z recyklingu. Posiadamy certyfikaty jakości produkcji Fairtrade, RCS, GOTS oraz OEKO – TEX.

Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuję