Torby Bawełniane

Nasze torby cechuje solidne i estetyczne wykonanie. Szyjemy 100% ekologiczne torby bawełniane z nadrukiem. Materiały dostępne są w kilku gramaturach i w wielu kolorach. Nadruk możliwy jest do wykonywania metodą sitodruku, DTG lub termotransferem. W naszej ofercie znajdziesz również kilka sposobów wykończenia i wiele dostępnych dodatków.  Oferujemy 18 standardowych modeli toreb do wyboru lub opcję indywidualnego projektu. Jako producent oferujemy ekologiczne torby bawełniane dopasowane do indywidualnych potrzeb Klientów. Nasze torby podzielone następujące są na kategorie:

Torby płaskie z dnem - Klasyczna torba płaska z poszerzanym dnem. Przyjmuje delikatnie trapezowy kształt. To pozwala jej zachować atrakcyjny wygląd na dłużej! Jest doskonałym rozwiązaniem na zakupy małe lub duże. Można je zakupić w wersji z krótkimi – 2,5 × 33 cm lub długimi rączkami – 2,5 × 63 cm. Pomieści format A4.

Torba płaska lub płaska z dnem i bokami - Posiada dno i boki, które są ukształtowane poprzez zaprasowanie materiału. Tak stworzona torba jest bardzo przestrzenna i pojemna — jest idealnym rozwiązaniem dla większych zakupów. Wzmocniona szwem krzyżykowym poradzi sobie nawet z najcięższymi produktami. Można zakupić w wersji z krótkimi – 2,5 × 33 cm lub długimi rączkami – 2,5 × 63 cm.

Torby na butelki - Jak nazwa sama wskazuje, ten unikalny kształt toreb został specjalnie zaprojektowany do przenoszenia butelek z napojami. Zgrabna torba ze zmniejszoną szerokością i zaprasowanymi bokami również świetnie sprawdzi się w trzymaniu dziecięcych rzeczy. Można zakupić w wersji z krótkimi – 2,5 × 33 cm lub długimi rączkami – 2,5 × 63 cm.

 Realizacja zamówienia składającego się z personalizowanych produktów trwa zwykle 15/20 dni. Jeśli potrzebujesz swojej torby bawełnianej szybciej, nie czekaj i zamów już dziś któryś z gotowych produktów z naszego magazynu! Więcej znajdziesz na: https://torby-katalog.pl/torby-gotowe

Zamówienia realizujemy od 100 sztuk.

Filtry
Rodzaj
zaznacz produkty i wyślij zapytanie
wyślij zapytanie
TKZTS Torba płaska Standardowa płaska torba bawełniana

Standardowa, płąska torba bawełniana. Nie posiada dna ani boków. Jest to jeden z najbardziej rozchwytywanych modeli z naszej oferty. Torba jest poręczna i pojemna, a do tego stylowa i świetnie sprawdza się w promocji każde marki. Rekomendujemy ją zwłaszcza na zakupy, jako wielorazową eko wersję plastikowych reklamówek.

szer: 38 cm, wys: 41 cm
TKZTM01 Torba z dnem Torba bawełniana płaska z dnem

Klasyczna torba materiałowa, która posiada poszerzane i zaprasowane dno, przez co projekt przyjmuje postać trapezu.

Ma ona wymiary 36 x 414x 10 cm. Ten model torby materiałowej zachowuje swój atrakcyjny wygląd w każdej sytuacji. Produkt zaprojektowany jest tak, aby sprawdzał się zarówno podczas działań marketingowych jak podczas codziennego korzystania.

szer: 36 cm, wys: 41 cm, dno 10 cm
TKZTM02 Torba z dnem i bokami Zaprasowana torba z dnem i bokami

Model tej torby to jeden z najpopularniejszych wyborów wśród naszych klientów. Torba bawełniana z dnem i bokami jest pojemna i przestrzenna, dzięki temu pomieści większe przedmioty. Wielkość torby można dostosować do własnych potrzeb, jednak ten proponowany przez nas ma wymiary: 35 x 38 x 9 cm, a zaprasowane dno i boki sprawią, że każdy rozmiar zachowa swój styl i atrakcyjny wygląd.

szer: 35 cm, wys: 38 cm, dno 9 cm
TKZTM03 Torba bawełniana

Ekologiczna torba mini jest mniejszym odpowiednikiem torby z dnem i bokami. Zmniejszona szerokość nie sprawia jednak, że torba jest mniej efektywna. Dzięki możliwości personalizowania produktu stworzysz niepowtarzalny produkt idealnie dostosowany do twojej firmy.

szer: 27 cm, wys: 38 cm, dno 8 cm
TKZTM04 Torba bawełniana Torba bawełniana z dnem

Płócienna torba to idealne rozwiązanie na zakupy. Torba posiada szerokie dno, które sprawia, że cieszy się szczególnym zainteresowaniem wśród mam. Rączki mogą być długie bądź krótkie. Uchwyty torby bawełnianej wzmocnione są szwem krzyżykowym, dzięki czemu torba jest wytrzymała i można w niej przenosić cięższe przedmioty.

szer: 43 cm, wys: 36 cm, dno 12 cm
TKZTM05 Torba bawełniana Torba bawełniana z jednym uchem

Poszerzenie ucha sprawia, że torba jest jeszcze wygodniejsza w użytkowaniu. Długość ucha można dostosować do potrzeb. Na torbie możesz umieścić hasło reklamowe.

szer: 43 cm, wys: 36 cm, dno 8 cm
TKZTM06 Torba bawełniana Torba bawełniana z dnem i bokami

Dno i boki torby materiałowej powstają poprzez zaprasowanie materiału. Oferujemy kilka metod drukowania, które możemy dostosować do twojej grafiki.

szer: 43 cm, wys: 38 cm, dno 11 cm
TKZTM07 Torba bawełniana Torba bawełniana z usztywnionymi bokami i dnem

Ekologiczna torba bawełniana, która można używać wielokrotnie to hit ostatnich czasów. Troska o środowisko jest obecnie nieodłącznym elementem dzisiejszego marketingu.

szer: 38 cm, wys: 40 cm, dno 10 cm
TKZTM08 Torba bawełniana Torba bawełniana z jednym uchem

Większa wersja modelu z jednym uchem, to idealne rozwiązanie, dla osób, które preferują noszenie toreb na jednym ramieniu z szerokim ramiączkiem.

szer: 46 cm, wys: 40 cm, dno 12 cm, ucho: 15 cm
TKZTM09 Torba bawełniana Bawełniana torba sportowa

orba sportowa zapinana jest na suwak w dowolnym kolorze. Uszy torby wszywane są do środka szwem krzyżykowym, dzięki temu torba jest trwała i wytrzymała.

szer: 42 cm, wys: 32 cm, dno 14 cm
TKZTM10 Torba bawełniana Torba bawełniana płaska z jednym uchem

Torba płaska z jednym uchem to połączenie standardowego najpopularniejszego modelu torby materiałowej z innowacją jaka jest jedno grubsze ucho.

szer: 38 cm, wys: 41 cm, dno 4 cm
TKZTM11 Torba bawełniana Plażowa torba bawełniana model TKZTM11

Ten model torby udostępnia szeroką powierzchnię nadruku. Torba jest bardzo pojemna, a dzięki długim uszom jest także wygodna w uzytkowaniu.

szer: 60 cm, wys: 40 cm, dno: 16 cm
TKZTM13 Torba bawełniana Mini torba bawełniana model TKZTM13

Najmniejszy model torby, który dostepny jest w naszej ofercie. Każdą torbe można personalizować do swoich potrzeb.

szer: 27 cm, wys: 30, cm dno: 6 cm
TKZTM14 Torba bawełniana Torba bawełniana z dnem i bokami

Płócienna torba, która charakteryzuje się oddzielnie wszystym dnem o bokami. Korzystając z tego modelu możemy dowolnie łączyć materiały i kolory z naszej oferty.

szer: 40, cm wys: 38 cm, dno: 10 cm
TKZTM15 Torba bawełniana Torba Bawełniana z trzech kolorów

Wyjątkowy model torby bawełnianej, który występuje w dwóch wersjach.Ten model perfekcyjnie sprawdza się przy kreatywnych projektach

szer: 38 cm, wys: 41 cm
TKZTM16 Torba bawełniana Duża ekologiczna torba bawełniana

Duża. pojemna torba, która zapinana jest na suwak to idealne rozwiązanie podczas zakupów i wszelkich podróży. Ten model sprawdza się w wielu sytuacjach.

szer: 56 cm, wys: 38 cm, dno: 10 cm
TKZTM18 Torba bawełniana Elegancka torba bawełniana

Torba bawełniana może być jednocześnie ekologiczna i atrakcyjna. Podążamy za trendami mody i dobieramy modele toreb tak, wyglądały stylowo i były praktyczne.

szer: 43 cm, wys: 38 cm, dno: 8 cm
TKZTM20 Torba bawełniana Torba bawełniana z jednym uchem

Torba bawełniana z jednym długim uchem to klasyczne i minalistyczne rozwiązanie. Ten model polecany jest przez studentów i prawników jako bardzo pojemny i praktyczny.

szer: 30 cm, wys: 35 cm, dno i boki: 7 cm
Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuję