Znakowanie

W naszej ofercie znajdziesz trzy metody znakowania: DTG, termotransfer, sitodruk, które na pewno sprostają twoim oczekiwaniom! Kładziemy nacisk na odpowiednią jakość i trwałość nadruku.

Nie chcemy zawieść naszych klientów, dlatego oferowane przez nas metody nadruku dobieramy tak aby idealnie pasowały do konkretnej grafiki. Zdecyduj, na czym ci zależy — ekologiczna farba, błyszczący nadruk albo intensywne kolory? Następnie wybierz odpowiednią dla siebie metodę znakowania. Nasza firma zatroszczy się o odpowiednią ostrość i trwałość nadruku, tak żeby nawet po latach nie było na nim widać śladu czasu.

Istnieje również możliwość wyhaftowania wzoru.

Dodaj charakteru swojej torbie poprzez dodanie unikatowej grafiki. Zależy ci na błyszczącym nadruku, intensywnych kolorach, a może na ekologicznej farbie? Skontaktuj się z nami!

Sitodruk
Sitodruk
Termotransfer
Termotransfer
DTG
DTG

Sitodruk

Trwała, odporna na ścierane i pranie metoda druku, która znana jest z tworzenia żywych kolorów z kontrastem. Znakwanie odbywa się przy użyciu najwyższej klasy maszyn marki Walz. Każdy drukowany projekt utrwalany jest w tunelu suszącym, dzięki czemu kolory zyskują 100% odporność na pranie. Sitodruk jest najbardziej popularną metodą nadruku.

Termotransfer

Metoda znakowania termotransferem polega na  termicznym wgrzaniu wzoru w materiał, gdzie produkt może być wykonany z dowolnego materiału. Proces nadruku rozpoczyna się od przeniesienia grafiki na specjalną folię lub papier za pomoca odpowiedniej drukarki. Od rozgrzania głowicy drukarki zależy dokładne odzworowanie projekti na materiale. Termotransferem możemy wykonać nadruki, które charakteryzują się wysoką jakością.

DTG

DTG to idealna technika nadruku, która przydaje się przy projektach wymagających szybkiej realizacji. Ponadto ta metoda pozwala na przeniesienie na materiał grafiki w pełnej kolorystyce, przypominając działanie drukarki atramentowej. Dzięki takiej funklcjonalności mamy możliwość korzystania z pełnej palety kolorów podczas jednego druku. Nadruk może być wykonany do aż do wielkości formatu A3.

Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuję